Atrakcje w Dębinie

(11)

Plaża w Dębinie Centrum miejscowości Dębina (starsza zabudowa) oddalone jest od plaży o około kilometr, ale przy drodze na plażę wyrastają nowe obiekty - stąd jest bliżej na plażę (ulice: Nadmorska i... więcej »

Wejście od ul. Nadmorskiej

Latarnia morska Czołpino Na wysokiej wydmie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, kilometr od brzegu, między Łebą a Rowami, w małej miejscowości Czołpino znajduje się latarnia morska. Do latarni ... więcej »

Latarnia Morska Czołpino

Wypożyczalnia gokartów - Rowy Gdzie znajduje się wypożyczalnia? Na ulicy Nadmorskiej w Rowach, przy Willi Viking znajduje się wypożyczalnia gokartów.  Oferta: Wypożyczalnia p... więcej »

ul. Nadmorska 13, Rowy

Słowiński Park Narodowy Niegdyś obszary obecnego parku zamieszkiwali Słowińcy - stąd wywodzi się nazwa parku. Słowiński Park to jeden z dwóch parków nadmorskich w naszym kraju. Stworzon... więcej »

Jezioro Gardno Jezioro Gardno (wcześniej nazywane Jezioro Gardeńskie) to przybrzeżne jezioro oddzielone od morza mierzeją o szerokości 0,8-2 km. Jezioro Gardno łączy się z morzem poprzez rzekę Łupawa... więcej »

Ustka Ustka - uzdrowisko, portowe miasto, letnisko, a do tego siedziba władz gminnych - znajduje się u ujścia Słupi. W średniowieczu Ustka była osadą rybacką, po dzień dzisiejszy zachowały się szachu... więcej »

Rowy Rowy to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Tradycyjne nadmorskie letnisko - gwarne latem, a poza sezonem zamieszkałe przez mniej niż 500 osób. Rowy zlokaliz... więcej »

Poddąbie Poddąbie to maleńka wręcz (po sezonie letnim przebywa tutaj jedynie kilka rodzin), nadmorska miejscowość letniskowa. Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Rowy i Ustka, obok Dębiny. Poddąbie... więcej »

Historia Dębiny Okolicę Dębiny porastają lasy z dużą ilością dębów - to od nich prawdopodobnie wzięła nazwę Dębina, a bezpośrednie tłumaczenie przedwojennej nazwy brzmi Piękny Las. Wioska poło... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00