Atrakcje w

(10)

Plaża w Dębinie Centrum miejscowości Dębina (starsza zabudowa) oddalone jest od plaży o około kilometr, ale przy drodze na plażę wyrastają nowe obiekty - stąd jest bliżej na plażę (ulice: Nadmorsk... więcej »

Wejście od ul. Nadmorskiej

Poddąbie Poddąbie to maleńka wręcz (po sezonie letnim przebywa tutaj jedynie kilka rodzin), nadmorska miejscowość letniskowa. Lokalizacja: pomiędzy miejscowościami Rowy i Ustka, obok Dębiny. Poddą... więcej »

Rowy Rowy to jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Tradycyjne nadmorskie letnisko - gwarne latem, a poza sezonem zamieszkałe przez mniej niż 500 osób. Rowy zloka... więcej »

Wypożyczalnia gokartów - Rowy Gdzie znajduje się wypożyczalnia? Na ulicy Nadmorskiej w Rowach, przy Willi Viking znajduje się wypożyczalnia gokartów.  Oferta: Wypożyczalnia... więcej »

ul. Nadmorska 13, Rowy

Jezioro Gardno Jezioro Gardno (wcześniej nazywane Jezioro Gardeńskie) to przybrzeżne jezioro oddzielone od morza mierzeją o szerokości 0,8-2 km. Jezioro Gardno łączy się z morzem poprzez rzekę Łup... więcej »

Ustka Ustka - uzdrowisko, portowe miasto, letnisko, a do tego siedziba władz gminnych - znajduje się u ujścia Słupi. W średniowieczu Ustka była osadą rybacką, po dzień dzisiejszy zachowały się sza... więcej »

Latarnia morska Czołpino Na wysokiej wydmie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, kilometr od brzegu, między Łebą a Rowami, w małej miejscowości Czołpino znajduje się latarnia morska. Do latar... więcej »

Latarnia Morska Czołpino

Słowiński Park Narodowy Niegdyś obszary obecnego parku zamieszkiwali Słowińcy - stąd wywodzi się nazwa parku. Słowiński Park to jeden z dwóch parków nadmorskich w naszym kraju. Stwor... więcej »

Historia Dębiny Okolicę Dębiny porastają lasy z dużą ilością dębów - to od nich prawdopodobnie wzięła nazwę Dębina, a bezpośrednie tłumaczenie przedwojennej nazwy brzmi Piękny Las. Wioska p... więcej »