Gastronomia w Dębinie

(14)

Kuchnia świata, pizza, dania rybne

Restauracja Dębina to miejsce, w którym można się zrelaksować, dobrze zjeść i nacieszyć oko pięknym wnętrzem. Szczgólnie dobrym i polecanym daniem jest łosoś ze szpinakiem.  więcej »

ul. Gorzelniana 14, Dębina

Dania rybne

U "Bolka" to najlepsza smażalnia w tym rejonie. Zawsze świeże i pyszne rybki podawane przez samych właścicieli. Ryby z grilla cieszą się dużą popularnością, klienci zawsze wychodzą z tego miejsca z... więcej »

ul. Promenada Słońca 12, Poddąbie

Kuchni polska, dania rybne

"Pod Sosnami" to restauracja, w której atmosefra i klimat jest bardzo przyjemny i relaksacyjny. Dania są smaczne i tanie. Kuchnia tradycyjna i oczywiście jak to w każdej nadmorskiej restaura... więcej »

ul. Spacerowa 19, Poddąbie

Kuchnia polska, tradycyjna

To miejsce z tradycją. Tutaj można zjeść "jak u mamy". Menu tej restauracji składa się z typowych dań polskich. Szczególnie polecany jest żur oraz najlepsze pierogi. Miejsce to dostosowane j... więcej »

ul. Widok 19, Dębina

Gofry, lody, zimne napoje

"Przystanek Dębina" to miejsce z przepięknym, romantycznym klimatem i cudownym widokiem na morze, plażę i tutejsze klify. Przy tak pięknej atomsferze, można zjeść pyszne gofry i napić się orzeźwiaj... więcej »

ul. Nadmorska, Dębina

Dania rybne

"U Juliusza" to restauracja, w której ciężko znaleźć wolne miejsce, zawsze klinetów jest bardzo dużo. Ta smażalnia ma miano najlepszej na wybrzeżu. Najlepszy tatar z łososia. Wszystko... więcej »

ul. Nadmorska, Rowy

Śniadania, dania obiadowe, lunche

Leniwa Rodzina to miejsce, które jest odwiedzane bardzo chętnie przez wiele osób. Wszystko dzięki sprzyjającej temu atmosferze oraz serwowanym daniom. Popisową potrawą są szprotki, kt... więcej »

ul. Wczasowa 1, Rowy

Dania obiadowe, rybne

Smerfetka to miejsce, które zaskakuje swoimi smakami. To niewielka restauracja, za to z ogromym sercem do gotowania. Wiele Gości powraca do tego miejsca co roku. Dużym atutem Smerfetki... więcej »

ul. Wczasowa 1, Rowy

Kuchnia polska, regionalna

Restauracja Ogrodowa urządzona jest w angielskim, eleganckim stylu. Z okien można podziwiać piękny ogród. Wszystkie potrawy przygotowywane są z regionalnych, świeżych produktów. Popis... więcej »

ul. Kościelna 16, Rowy

Kuchnia polska

"U Zdzicha" to restauracja z polskim menu. Można na prawdę się najeść, ponieważ porcję są spore. Kącik dla dzieci umila czas najmłodszym klientom. Miejsce to jest przyjazne dla zwierząt.  więcej »

ul. Bałtycka 23, Rowy

Kuchnia polska

Restauracja posiada 3 sale jadalne z parkietem, bar oraz zacieniony rozległy taras. Duzym atutem jest również ogródek i plac zabaw dla dzieci. Serwuje, przede wszystkim, dania kuchni... więcej »

ul. Promenada Słońca 10, Poddąbie

Lody, gofry, kawa, zimne napoje

Milkshake Bar to resturacja dla wszystkich smakoszy słodkości. Tutaj można zjeść najlepsze gofry z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Dla spragnionych pyszna, mrożona kawa, albo orzeźwiające napoje. więcej »

ul. Wydmowa 2, Rowy

Dania obiadowe, rybne

Restauracja U Krzysia to miejsce gdzie serwowane są bardzo dobre domowe obiady oraz zawsze świeża ryba - w każdej postaci. Potrawy są podawane w dużych porcjach oraz korzystnych cenach.  więcej »

ul. Nadmorska, Dębina
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00