Tytułowej reakcji należy spodziewać się u każdego, kto ma przynajmniej jako takie pojęcie na temat turystycznej charakterystyki Dębiny, możliwości lokalnej bazy obiektów noclegowych oraz rzeczach niezbędnych do zorganizowania profesjonalnej konferencji. Delikatnie rzecz ujmując - miejscowość ogółem ma w tym temacie spore braki.

Z drugiej jednak strony: czego można oczekiwać po tak kameralnym, typowo letniskowym kurorcie jak Dębina z województwa pomorskiego? Skoro główne atuty miejscowości to cisza, spokój i nadmorskie położenie, trudno spodziewać się wielkomiejskich rozrywek i wielu udogodnień dla świata wielkiego biznesu. Pewnie w kilku pojedynczych miejscach da się znaleźć salę konferencyjną na kilkadziesiąt osób ze sprzętem multimedialnym, tablicami roboczymi, biurkami, ewentualnie jeszcze klimatyzacją i przyciemnianymi szybami… choć jak na warunki w Dębinie to pewnie będzie już nie lada ekstrawagancja. Jakie rzeczy oferują topowe centra konferencyjne w Polsce, bardzo dokładnie można prześledzić na specjalistycznym portalu http://konferencje.net.pl/, poświęconym szeroko pojmowanej turystyce dla biznesu.

Wniosek może być tylko jeden: nad Dębiną poważnie mogą zastanawiać się wyłącznie ci, którzy przygotowują małe, kameralne zjazdy i spotkania. Pozostałym najlepiej będzie polecić konferencje w Krakowie - mieście, które cieszy się dominującą pozycją na tym rynku w Polsce.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij