Atrakcje Turystyczne

Plaża w Dębinie

Dębina to nieduża miejscowość wypoczynkowa położona koło Rowów. Nie ma tu wielu typowych, nadmorskich atrakcji. Nadmorska plaża w Dębinie to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. Plaża w Dębinie położona jest u stóp urwistego klifu, latem funkcjonuje tu strzeżone kąpielisko o długości ok 100 metrów. więcej »

Wejście od ul. Nadmorskiej

Latarnia morska Czołpino

Na wysokiej wydmie na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, kilometr od brzegu, między Łebą a Rowami, w małej miejscowości Czołpino znajduje się latarnia morska. Do latarni dojdziemy przez las droga o długości około 1,5 km. więcej »

Latarnia Morska Czołpino

Wypożyczalnia gokartów

Na ulicy Nadmorskiej w Rowach, przy Willi Viking znajduje się wypożyczalnia gokartów. więcej »

ul. Nadmorska 13, Rowy

Słowiński Park Narodowy

Niegdyś obszary obecnego parku zamieszkiwali Słowińcy - stąd wywodzi się nazwa parku. Słowiński Park to jeden z dwóch parków nadmorskich w naszym kraju. więcej »

Jezioro Gardno

Jezioro Gardno łączy się z morzem poprzez rzekę Łupawa. więcej »

MegaLandia – Zaczarowana Kraina w Ustce

Zaczarowana Kraina, w której dzieci odnajdą ślady działalności wielkiego czarodzieja Megaliusza. Brzmi magicznie? To dopiero początek! więcej »

Przewłoka, ul. Ustecka 8

Ustka

Kąpielisko w Ustce, z powodu ujścia Słupi odseparowane jest na zachodnie i wschodnie. Główne kąpielisko to plaża wschodnia. więcej »

Rowy

Rowy to istotny ośrodek urlopowy, z bogatą bazą gastronomiczną, sklepikami pamiątkarskimi, licznymi domami wczasowymi, pensjonatami, ośrodkami wypoczynkowymi oferującymi apartamenty, kwatery i pokoje w Rowach. więcej »

Poddąbie

Poddąbie to maleńka wręcz (po sezonie letnim przebywa tutaj jedynie kilka rodzin), nadmorska miejscowość letniskowa. więcej »